Szkolenie profesjonalny trader

Szkolenie jest skierowane zarówno do początkujących inwestorów giełdowych i traderów, jak i do tych, którzy już mają doświadczenie inwestycyjne na rynkach finansowych. Szczególnie polecam je osobom, które nie są zadowolone ze swojego sytemu gry, lub chcą poznać nowe narzędzia, dzięki którym będą mogli inwestować bezpieczniej, świadomiej i z łatwością odnajdywać się na rynkach finansowych.

Anglosascy traderzy mawiają, że „trend is your friend” i dlatego sugerują przede wszystkim granie z trendem, gdyż szanse na zarabianie pieniędzy są wówczas zdecydowanie największe. Ja również wyznaję tę zasadę, dlatego też nie wyobrażam sobie, aby trader nie był w stanie zidentyfikować trendu w którym porusza się rynek. Dlatego też na szkoleniu poznasz reguły trendowe, dzięki którym będziesz mógł z dużym prawdopodobieństwem określić, czy trend się zmienia, czy też jest silny.

Sam już od kilku lat jestem aktywny na rynku. W tym czasie udało mi się przeanalizować tysiące wykresów i zająć setki pozycji. Wypracowałem w ten sposób różnego rodzaju stałe układy, których skuteczność i zyskowność jest bardzo wysoka. Poznasz moją strategię i system gry rynkowej, podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami dotyczącymi poszczególnych rynków i sposobami interpretacji konkretnych zachowań rynku. Dzięki nim zaoszczędzisz wiele czasu, który musiałbyś poświęcić na zbieranie inwestycyjnego doświadczenia (choć i ta lekcja traderskiego życia Cię nie ominie).

Na szkoleniu omówimy zasady zarządzania kapitałem i poruszymy kwestię psychologii inwestora. Nie będzie tu jednak mowy o książkowej psychologii inwestowania, gdyż zdaję sobie sprawę z tego, że każdy inwestor jest inny i inaczej podchodzi do gry rynkowej. Moim celem jest pomoc „młodemu” traderowi i dlatego do każdej osoby podchodzę indywidualnie, pomagam mu przezwyciężyć słabe strony, tkwiące w jego psychice oraz wyłowić te mocne, które pomagają odnieść sukces rynkowy i pozwalają zarabiać pieniądze.

Jedna trzecia sukcesu rynkowego to zarządzanie kapitałem. Dlatego też i na tym szkoleniu nie może tego tematu zabraknąć. Powiem Ci, jak najefektywniej wykorzystać kapitał, jak nim zarządzać, jak otwierać pozycję, jak nią zarządzać i kiedy ją zamknąć. Dowiesz się w jaki sposób zarządzam kapitałem na rynku akcji i kontraktów terminowych oraz na rynku walutowym i surowcowym. Poznasz nieocenione narzędzie, jakim jest umiejętne ustawianie zleceń obronnych, czyli stop lossów i odpowiednie angażowanie swojego kapitału w konkretne transakcje.

Formuła szkolenia

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie da się nikogo nauczyć inwestować i zarabiać w jeden weekend, czy też w dwa tygodnie. Dlatego też po szkoleniu pozostaję z inwestorem w stałym kontakcie inwestycyjnym. W tym czasie możesz kontaktować się ze mną i rozwiewać wszelkie wątpliwości, rozpatrywać sytuacje rynkowe oraz analizować zagrania.

Szkolenie trwa przez dwa weekendy. W pierwszy weekend poznasz niezbędną teorię. Następnie przez 2-3 tygodnie sam inwestujesz i prowadzisz dziennik zagrań, czyli tzw. „pamiętnik inwestora giełdowego lub tradera„;) Po tym etapie spotykamy się ponownie i analizujemy wszystkie zagrania, poprawiamy to, co było złe i utrwalamy wiedzę z pierwszego weekendu. Ostatni dzień szkolenia poświęcony jest w zdecydowanej większości na obserwację rynku, warsztaty i różnego rodzaju symulacje, które pozwolą jeszcze lepiej utrwalić zdobytą wiedzę. Na koniec dokonujemy również analizy bieżącej sytuacji, abyś wiedział, czego możesz się spodziewać po rynkach w najbliższym czasie. Później przez trzy miesiące jesteśmy w stałym kontakcie (konsultacje inwestycyjne).

Korzyści z udziału w szkoleniu

  1. poznasz reguły trendowe, dzięki którym będziesz wiedział w jakim trendzie i na jakim jego etapie rynek się obecnie znajduje,
  2. poznasz wszystkie sprawdzone schematy gry, które wykorzystuję na co dzień oraz zasady zarządzania kapitałem,
  3. zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci bezpiecznie i samodzielnie poruszać się po rynkach finansowych,
  4. dowiesz się jak być o krok przed wszystkimi i jak to wykorzystywać,
  5. zaoszczędzisz wiele czasu, który musiałbyś poświęcić na zdobywanie doświadczenia,
  6. trzy miesiące ciągłych konsultacji inwestycyjnych.

Miejsce i cena

Szkolenie trwa dwa weekendy + trzy miesiące konsultacji. Odbywa się ono we Wrocławiu, a jego cena wynosi – 7500 PLN z VAT (możliwość rozłożenia płatności na raty). Istnieje jednak możliwość negocjacji zarówno miejsca, jak i terminu.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszę o kontakt.